Cristiano Ronaldo prišiel do tréningového centra Manchestru United, spolu s ním aj jeho agent

26.7.2022 (Webnoviny.sk) – Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo v utorok pricestoval do tréningového strediska anglického klubu Manchester United, v ktorom pôsobí od minulého leta a zmluvu má aj na sezónu 2022/2023. Budúcnosť elitného ofenzívneho hráča u Red Devils je však otázna.

Špekulácie o odchode

V ostatných týždňoch sa totiž objavili rôzne správy o tom, že chce z Old Traffordu odísť do iného tímu, s ktorým by si zahral v skupinovej časti Ligy majstrov.

United v skončenom ročníku obsadili v Premier League až šiestu priečku s 35-bodovou stratou na majstrovský Manchester City a predstavia sa “len” v skupinovej časti Európskej ligy.

Cristiano Ronaldo vynechal predsezónne turné Manchestru United v Thajsku a Austrálii, od klubu dostal voľno pre osobné dôvody.

Kouč s Ronaldom ráta

Do tréningového strediska anglického klubu v utorok pricestoval s agentom Jorgem Mendesom. Očakáva sa teda, že futbalista chce rokovať o odchode.

Holandský kouč Erik ten Hag, ktorý prevzal kormidlo nad A-tímom “červených diablov” pred touto sezónou, doteraz unisono tvrdil, že so službami CR7 ráta.

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Cristiano Ronaldo prišiel do tréningového centra Manchestru United, spolu s ním aj jeho agent © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.