Európa chce prinútiť Rusko do totálnej vojny, vyhlásil Kadyrov

Ilustračné foto: R.Kadyrov. Zdroj: Said Čarnajeev/Ria

Šéf Čečenska Kadyrov obvinil Európu zo snahy prinútiť Rusko, aby začalo totálnu vojnu

Európske krajiny sa snažia prinútiť Rusko prejsť od „špeciálnej operácie“ k vojne v plnom rozsahu, uviedol šéf Čečenskej republiky Ramzan Kadyrov na svojom kanáli Telegram.

Európa svojimi vyhláseniami a vojenskou podporou sleduje konkrétny cieľ – prinútiť Rusko prejsť na vojnu v plnom rozsahu s použitím všetkých druhov zbraní pozdĺž celej frontovej línie. Potrebuje to ukrajinský ľud? Samozrejme, že nie. A Západ? Ako inak!

napísal.

Podľa Kadyrova NATO naivne dúfa, že týmto spôsobom oslabí Rusko, ktoré bolo počas histórie vždy pripravené na akúkoľvek vojnu.

Čečenský líder zároveň upozornil na skutočnosť, že v prípade priameho stretu Severoatlantická aliancia pošle do boja mierumilovných Ukrajincov.

„Pošlú otcov, manželov, bratov a synov <…> ukrajinský ľud si musí sňať z uší Zelenského rezance pseudovlastenectva, vyjsť do ulíc a kopať do zadku, aby vykopol skorumpované vedenie, ktoré nekope zákopy, ale iba podnecuje k smrti,“ uzavrel .

-red3-

Rafael Rafaj

Zdroj:  SKspravy.sk https://skspravy.sk/svet/europa-chce-prinutit-rusko-do-totalnej-vojny-vyhlasil-kadyrov/  © SKSPRAVY Všetky práva vyhradené Člen skupiny BossMedia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.