Falošný policajt so ženou vyberali na západnom Slovensku pod zámienkou sexuálnych služieb pokuty, peniaze si rozdelili

2.6.2022 (Webnoviny.sk) – Žena z Bratislavy pod zámienkou poskytnutia sexuálnych služieb vyberala od mužov pokuty v spolupráci s falošným policajtom. Obvineniu zo zločinu vydierania čelí 50-ročná Bratislavčanka Adriana.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, obvinená si po predchádzajúcej dohode s ďalším mužom dohodla stretnutie s poškodeným za účelom poskytnutia sexuálnych služieb za finančnú odmenu.

Muž zaplatil falošnému policajtovi

Stretnutie sa odohralo na parkovisku na Panónskej ceste v hlavnom meste, odkiaľ sa dvojica presunula k petržalskej hrádzi v blízkosti obytnej štvrte Slnečnice. „Tam sa obaja začali vyzliekať, pričom k vozidlu pristúpil muž, s ktorým sa obvinená vopred dohodla,” uviedla polícia.

Muž sa predstavil ako policajt a poškodenému uviedol, že sa dopustil trestného činu, porušenia zákona alebo priestupku a žiadal od neho zaplatenie finančnej hotovosti 50 eur. V opačnom prípade sa vyhrážal privolaním policajnej hliadky a vyššou pokutou. Poškodený uvedenú sumu falošnému policajtovi zaplatil.

Peniazi si rozdelili

Podobný prípad sa stal ešte raz, keď si obvinená opäť dohodla stretnutie za účelom poskytnutia sexuálnych služieb s ďalším poškodeným. Všetko prebiehalo podobným spôsobom ako v prvom prípade, avšak poškodený nemal pri sebe finančnú hotovosť na zaplatenie falošnej pokuty, a túto si musel ísť vybrať do bankomatu.

Peniaze si následne obvinená so svojím pomocníkom rozdelila na polovicu. V prípade preukázania viny hrozí obvinenej trest odňatia slobody na dva roky až šesť rokov.

Viac k témam: Podvodníci, Sexuálne služby, Vydieranie
Zdroj: Webnoviny.sk – Falošný policajt so ženou vyberali na západnom Slovensku pod zámienkou sexuálnych služieb pokuty, peniaze si rozdelili © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *