Fico rozoštváva spoločnosť a tliacha krčmové reči, tvrdí SaS a vyzýva na súboj volebných programov (video)

7.6.2023 (SITA.sk) – Strana Sloboda a Solidarita (SaS/SASKA) vyzýva šéfa Smeru-SD Roberta Fica na súboj volebných programov. Ako na tlačovej konferencii povedal šéf liberálov Richard Sulík, bez programu sa nedá vládnuť. Preto by ich podľa neho bolo v rámci predvolebného súboja potrebné porovnať, aby bolo možné určiť, ktorý je vhodnejší pre budúcnosť krajiny.

Útoky na prezidentku

Nie to, kto bude tliachať väčšie krčmové reči,” povedal Sulík. Smer by mal podľa neho namiesto útokov na prezidentku alebo NATO predstaviť svojich expertov, ktorí by mali argumentovať a predstaviť, „čo majú v rukách”. „O tomto by mali voliči rozhodovať,” skonštatoval Sulík.

Fico rozoštváva spoločnosť

Zároveň predseda SaS označil Fica za hrozbu, ktorá rozoštváva spoločnosť. V tejto súvislosti kritizoval jeho konšpirácie o možnej manipulácii volieb. Každý, kto podľa Sulíka pozná volebný systém a činnosť volebných komisii vie, že pred očami desiatich alebo viac ľudí je prakticky nemožné falšovať výsledky volieb.

Na druhej strane, ak by Robert Fico vyhral tieto voľby, tak aj ja si možno začnem myslieť, že tie voľby boli sfalšované, lebo neverím, že tento národ je taký hlúpy, že si opäť zvolí Roberta Fica,” dodal Sulík.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Liberáli, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predvolebná kampaň, Volebný program
Zdroj: SITA.sk – Fico rozoštváva spoločnosť a tliacha krčmové reči, tvrdí SaS a vyzýva na súboj volebných programov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *