Humenné chce riadiť súčasný vedúci odboru správy majetku Slavomír Novák

17.7.2022 (Webnoviny.sk) – V nedeľu 17. júla oznámil na tlačovej konferencii svoju kandidatúru na primátora mesta Humenné súčasný vedúci odboru správy majetku na Mestskom úrade v Humennom Slavomír Novák.

Jeho kandidatúru podporuje až deväť politických subjektov, a to strana SPOLU – občianska demokracia, Sloboda a Solidarita, ODS – Občianski demokrati Slovenska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, ŠANCA, DOBRÁ VOĽBA a umiernení, Demokratická strana, Progresívne Slovensko a Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska.

Priority kandidáta

Medzi jeho priority patrí vyriešenie situácie s vysokými cenami tepla, výstavba nových bytových domov, rozvoj podnikateľského prostredia a z mesta Humenné urobiť moderné, dynamické a zelené mesto.

Kandidatúru Slavomíra Nováka podporujú aj viacerí súčasní poslanci mestského zastupiteľstva, ale aj členovia petičného výboru Za vybudovanie nových zdrojov tepla v meste Humenné.

Práve vybudovanie nových, ekologických zdrojov tepla má byť podľa neho prioritou nových zástupcov mesta.

Odvážne rozhodnutia

Humenčania majú právo na primátora, ktorý sa skutočne nebojí odvážnych rozhodnutí. Okolité mestá využívajú možnosti z fondov EÚ, nórskych grantov, spúšťajú smart inovácie a robia investície do energeticky udržateľných projektov. Je čas sa k nim pridať,” uviedol kandidát na primátora Humenného.

Slavomír Novák takmer tridsať rokov pracoval v štátnom podniku Lesy SR, kde vykonával pozíciu vedúceho oddelenia.

Od roku 2019 je vedúcim odboru správy majetku na Mestskom úrade v Humennom. Má manželku a dve deti. V auguste predstaví 24 kandidátov na poslancov do mestského zastupiteľstva.

Viac k témam: Kandidát na primátora
Zdroj: Webnoviny.sk – Humenné chce riadiť súčasný vedúci odboru správy majetku Slavomír Novák © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.