Úvod Správy Slovensko Janssen Slovensko má novú riaditeľku

Janssen Slovensko má novú riaditeľku

17.9.2021 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Janssen Slovensko má od 1. septembra novú riaditeľku. Je ňou Júlia Dvorszki, ktorá predtým viedla Centrum integrovanej hematológie pre Janssen v krajinách strednej  Európy a pobaltských krajinách. Na Slovensku sa pripojí k tímu, ktorý sa zameriava najmä na onkologické, hematologické, duševné a autoimunitné ochorenia.

Júlia Dvorszki nastúpila do farmaceutickej spoločnosti Janssen pred takmer dvadsiatimi rokmi, v roku 2002, ako Brand Manager. V priebehu rokov zastávala v spoločnosti rôzne manažérske funkcie na rôznych úrovniach. Viedla viaceré tímy a má rozsiahle skúsenosti najmä v oblasti hematológie a onkológie.

Dvorszki je držiteľkou titulu s vyznamenaním v odbore International Business Administration z Oxford Brooks University, ktorý získala na International Business School v Budapešti. Je tiež absolventkou programu ASCEND (Accelerated Female Development Program) 2020 EMEA.

Vo svojej novej funkcii riaditeľky Janssen Slovensko bude podporovať a viesť lokálny tím. Spoločnosť Janssen Slovensko bola založená v roku 1993 a v súčasnosti v nej pracuje približne 50 zamestnancov. “Zameriame sa na vedenie diskusie s partnermi s cieľom zabezpečiť priestor pre naše inovatívne postupy a zaistiť tak dodanie našich vysoko inovatívnych liekov pacientom, ktorí ich potrebujú. Teším sa, že spolu so svojím tímom budem môcť prispieť k zlepšeniu životov pacientov na Slovensku,” hovorí Júlia Dvorszki.

Spoločnosť Janssen vyvíja nové perspektívne liečebné postupy v rôznych oblastiach, najmä však v onkológii, hematológii, v oblasti duševného zdravia a pri autoimunitných ochoreniach. “Mojím zámerom je naplniť našu víziu, teda zlepšiť životy jednotlivcov a zásadne transformovať spôsob liečby a prevencie chorôb. V spoločnosti Janssen sa usilujeme o zmenu, ktorá zlepší prístup pacientov k liekom a ja osobne som pripravená čeliť všetkým výzvam na ceste k tejto zmene,” uzatvára Dvorszki.

Viac informácií o Júlii Dvorszki nájdete na LinkedIn.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Janssen Slovensko má novú riaditeľku © SITA Všetky práva vyhradené.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Advertisment -

Most Popular

Banksyho skartované Dievča s balónom vydražili za viac než osemnásť miliónov libier

O dielo s názvom Love is in the Bin (Láska je v koši) desať minút bojovalo deväť záujemcov.

Viac oddychu hráčom a viac zábavy divákom, prestávky počas futbalových zápasov možno budú dlhšie

Uvoľnený priestor by mali vyplniť zábavné aktivity pre fanúšikov na spôsob akcií počas konania Super Bowlu.

Najúspešnejší český cyklista Roman Kreuziger končí kariéru, výsledky ho už neuspokojovali

Kreuziger sa od novej sezóny stane športovým riaditeľom stajne Bahrain Victorius.

Rusko sa s uznaním Talibanu nebude podľa Putina ponáhľať, v Moskve sú naplánované rokovania

Moskva viedla v Afganistane desaťročnú vojnu, ktorá sa skončila odchodom sovietskych vojsk v roku 1989.

Recent Comments