Matovič nemá rád faloš a strojenosť Čaputovej, ale nadávať jej do amerických k***** je podlosť najhrubšieho zrna

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda Smeru – sociálnej demokracie (Smeru-SD) Robert Fico sa priznal, že pozná vraha investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Vo svojom profile na sociálnej sieti to konštatuje minister financií a líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič.

„Skorumpovaný zločinec Fico sa nechal na mítingu navozených ľudí v Nitre na 1. mája počuť, že ,My raz povieme, kto Kuciaka zabil. A budú všetci šokovaní!´ Konečne sa verejne priznal k tomu, o čom roky mnohí z nás vôbec nepochybujú, že objednávateľa vraždy dobre pozná,” napísal Matovič.

Na spomínanom proteste odzneli aj vulgárne nadávky zo strany jeho účastníkov na adresu prezidentky Zuzany Čaputovej. Matovič sa slovenskej hlavy štátu v tejto súvislosti zastal. „Pani prezidentku nemám rád. Nemám rád jej faloš a strojenosť. Avšak hecovať ľudí na mítingu, aby jej nadávali do ,amerických kur*ev´, ako to cez víkend robil úchylák Blaha, je podlosť najhrubšieho zrna,” doplnil líder OĽaNO.

Viac k témam: Minister financií SR, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda strany Smer-SD, Prezident SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič nemá rád faloš a strojenosť Čaputovej, ale nadávať jej do amerických k***** je podlosť najhrubšieho zrna © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *