Muž chcel zdrogovať dve ženy na bratislavskej diskotéke, vďaka pohotovej reakcii SBS-kára skončil v putách

6.6.2022 (Webnoviny.sk) – Mladík chcel na diskotéke v Bratislave omámiť ženy neznámymi látkami, skončil v rukách polície. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, trest odňatia slobody na tri až desať rokov hrozí 25-ročnému Mehmetovi z Rakúska.

Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Obvinený v sobotu (4. júna) v podniku v centre Bratislavy nalial do dvoch pohárov neznámu číru tekutinu. „S pohármi následne pristúpil k dvom neznámym ženám na tanečnom parkete a poháre im núkal, tie ich však odmietli,” uviedol Szeiff s tým, že muža od začiatku pozoroval pracovník SBS.

Ten ho zadržal a privolal policajnú hliadku, ktorá Mehmeta zaistila a látku poslala na expertízne skúmanie. Na základe expertízy zistili, že išlo o tekutinu s obsahom kyseliny 4-hydroxybutánovej, ktorá je zaradená do skupiny psychotropných látok. Vyšetrovateľ spracoval podnet na väzobné stíhanie obvineného.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Diskotéka, Drogy, Trestné stíhanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž chcel zdrogovať dve ženy na bratislavskej diskotéke, vďaka pohotovej reakcii SBS-kára skončil v putách © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *