Návštevníkov z Izraela chcú prilákať na piešťanské bahno aj Skalický trdelník

17.7.2022 (Webnoviny.sk) – Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trnavský kraj zorganizovala v uplynulých dňoch poznávaciu cestu pre vybraných zástupcov cestovných kancelárií z Izraela.

Cieľom takmer týždňového zážitkového programu bolo predstaviť im potenciál Trnavského kraja, poukázať na jeho dostupnosť prostredníctvom letiska v Piešťanoch a opäť prilákať izraelských návštevníkov. KOCR o tom informovala v tlačovej správe.

Našou snahou bolo ukázať krásy kraja cez nevšedné zážitky. Preto mali možnosť ochutnať svetovú medovinu v Dolnej Krupej, vyskúšať prípravu Skalického trdelníka, degustovať niekoľko vzoriek vín z nášho regiónu a na vlastnej koži zažiť liečivé účinky piešťanského bahna a prameňov. Na záver programu sme diskutovali aj o konkrétnych termínoch a možnostiach predaja destinácie Trnavský kraj zážitkov,“ informovala Agáta Mikulová, výkonná riaditeľka KOCR Trnavský kraj.

Jedným z bodov programu bola aj návšteva Múzea holokaustu v Seredi ako miesta, ktoré by sa mohlo dostať do turistického programu pre izraelských návštevníkov.

Ukážkou rôznorodých možností, ktoré kraj ponúka, bola aj prehliadka športového komplexu v Šamoríne. Zástupcovia izraelských cestovných kancelárií sa tiež stretli s predstaviteľmi Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany a oblastných organizácií cestovného ruchu.

Viac k témam: Cestovná kancelária
Zdroj: Webnoviny.sk – Návštevníkov z Izraela chcú prilákať na piešťanské bahno aj Skalický trdelník © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.