P. Slota vycvičil Korčoka: Zem nie je plochá a 46 štátov nie je celý svet

Ilustračné foto: SKsprávy

Slovensko sa pripojilo k spoločnému vyhláseniu 46 krajín, ktoré odsúdili Rusko za to, že zneužilo neformálne zasadnutie Bezpečnostnej rady OSN na šírenie dezinformácií v súvislosti s vojnou na Ukrajine. Informovalo o tom v stredu (13.7.2022) Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR(pod vedením ministra Ivana Korčoka.

Na túto situáciu zareagoval predseda DOMOV – Národná strana, Pavol Slota. Na sociálnej sieti pripomína, že dokument zverejnili po zasadnutí BR OSN, ktoré zvolala Ruská federácia minulý týždeň na tému „Neonacizmus a radikálny nacionalizmus: Skúmanie základných príčin krízy na Ukrajine“.

Odmietame pokračujúce snahy Ruska prekrúcať históriu na vlastné politické účely a presadzovať mimoriadne škodlivé falošné naratívy a dezinformácie o susedných krajinách, vrátane označovania iných za ’neofašistov’ a ’neonacistov’, ktoré sa nezakladá na skutočnosti

píše sa v spoločnom vyhlásení.

Slovensko sa podľa Pavla Slotu bohužiaľ znovu strápňuje na poli medzinárodných vzťahov a opäť len potvrdzuje, že je len poslušným vazalom veľkého hráča v tejto šachovej partii veľmocí. Konštatuje, že je na škodu, ak sa pri hraní týchto veľkých partií vôbec neberie ohľad na ľudí a ich budúcnosť, ktorú to bez pochýb ovplyvní.

Šéf národnej strany DOMOV spochybnil silu 46 krajín, ktoré sa pod stanovisko podpísali, pretože to „nie je celý svet“, o ktorom „dokola doslova tárajú naši prozápadne orientovaní poskokovia z radov politikov, diplomatov, novinárov a zmätených občanov“.

Pýta sa, či ide nebodaj o tých, ktorí „dennodenne a pri každej možnej aj nemožnej príležitosti šíria dezinformácie, hoaxy a polopravdy nielen o ukrajinskom konflikte?“

Myslí si, že je to akurát tak nimi viditeľné spektrum štátov, ktoré je obmedzené prozápadnými a euroatlantickými klapkami na ich zatemnených očiach a mysliach, pretože od roku 2011 má OSN celkom 193 členských štátov, ktoré tvoria celý svet.

Odkázal „euroatlantickým radikálom a demagógom“, že 46 zo 193) je 23,83%, čo nie je ani štvrtina všetkých štátov sveta, čo na pokyn niekoho prejavilo svoje sympatie s takými politickými, polovojenskými a vojenskými trestnými oddielmi ako je Batalión Azov, Donbas, Kraken, Ajdar či Pravý sektor, ktoré sa k banderizmu, teda neonacizmus a neofašizmu, hlásia a chvália sa tým dokonca aj samé.

Slota: Korčok je profesionálny vlastizradca

Slota označil  Korčoka za „profesionálneho vlastizradcu“, ktorého postoje nie sú  totožné s názorom prevažnej väčšiny občanov Slovenska.

Pretože už každému príčetnému človeku je dnes jasné, ako to s (vraj neexistujúcim) neonacizmom a neofašizmom na Ukrajine v skutočnosti je. To len liberálna kaviareň má problém pochopiť, že “Sláva Ukrajine” je nacistický pokrik z čias nacistu Banderu a že dnes na Ukrajine stoja mnohé pamätníky venované nacistovi Banderovi a jemu podobným zverom, myslí si Slota.

Prekáža mu, že Slovensko dnes na medzinárodnej pôde patrí k štátom, ktorým neonacizmus a neofašizmus nevadí, dokonca ho obhajujú.

Pomaly ale isto si ‘demokratický Západ’ strháva svoju masku a odhaľuje svoju skutočnú tvár a my Slováci sme vďaka zapredancom, ktorí nás zastupujú, vťahovaní do tejto nechutnej hry

Veď na poslednom summite NATO v Madride generálny tajomník Stoltenberg vo svojom prejave povedal, že NATO je organizácia namierená proti Rusku a zároveň naznačil, že ako taká je odhodlaná bojovať proti Rusku do posledného Ukrajinca, neskôr možno potom do posledného Poliak, Čecha či Slováka, pripomenul.

Je presvedčený, že ďalším dôkazom o nacifikácii “civilizovaného” Západu je postoj k rezolúcii za „Boj proti glorifikácii nacizmu, neonacizmu a iných praktík, ktoré prispievajú k živeniu súčasných foriem rasizmu, rasovej diskriminácie, xenofóbie a súvisiacej intolerancie, ktorú tradične na konci roka predkladá zastúpenie RF pri OSN.

Dňa17. novembra 2021, kedy 130 štátov rezolúciu schválilo, len dva štáty tradične hlasovali proti nej – USA a Ukrajina.

Smutnejšou správou je podľa Pavla Slotu fakt, že Slovensko znovu spolu s celou EÚ zopakovalo svoj alibistický postoj a zdržalo sa hlasovania a pokračuje v každoročnej smutnej „tradícii“ zdôvodňovanej spoločným postojom Európskej únie.

„Slovensko potrebuje naozaj silných spojencov, ktorí sú čestní a ktorí hája hlavne suverenitu národov, nesnažia sa prekrúcať dejiny a hlavne sa nesnažia štvať slabšie štáty proti tým silnejším“, zakončil svoj status k situácii na východ od našej hranice Pavol Slota.

-red3-

Poznámka: redakčne krátené. Status v plnom znení si môžete prečítať TU

 

Rafael Rafaj

Zdroj:  SKspravy.sk https://skspravy.sk/slovensko/p-slota-vycvicil-korcoka-zem-nie-je-plocha-a-46-statov-nie-je-cely-svet/  © SKSPRAVY Všetky práva vyhradené Člen skupiny BossMedia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.