Patrik vylúpil s nožom v ruke herňu v Martine, minulý mesiac takto prepadol večierku

24.7.2022 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine obvinil 24-ročného Patrika zo zločinu lúpeže. Muž mal v piatok 22. júla v martinskej herni s nožom v ruke žiadať obsluhu, aby mu dala peniaze a otvorila trezor.

Obsluha mu mala vydať peňaženku s hotovosťou a promo tiketmi. Následne mal muž z herne odísť. Polícia financie zaistila. Predbežnú vzniknutú škodu vyčíslili na 2 300 eur.

Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík prostredníctvom tlačovej správy.

„Martinskí kriminalisti odhalili, že obvinený muž je podozrivý aj z ďalšieho skutku násilnej trestnej činnosti. Z tohto dôvodu bol vyšetrovateľom obvinený z rovnakého zločinu. Začiatkom minulého mesiaca mal v martinskej večierke žiadať od obsluhy peniaze s nožom v ruke. Predavačka mu mala vydať hotovosť. Spôsobená škoda bola predbežne vyčíslená na 600 eur,” uviedol Moravčík s tým, že pri oboch skutkoch nebol nikto zranený.

Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Krimi, Lúpež
Zdroj: Webnoviny.sk – Patrik vylúpil s nožom v ruke herňu v Martine, minulý mesiac takto prepadol večierku © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.