Pavol Barabáš predstavil svoju tvorbu na podujatí GT Cocktail organizovanom poradenskou spoločnosťou Grant Thornton

15.6.2022 (Webnoviny.sk) – V priestoroch poradenskej spoločnosti Grant Thornton sa včera uskutočnil ďalší diel pravidelného podujatia GT Cocktail, tentokrát s dokumentaristom a filmárom Pavlom Barabášom. Asi päťdesiatka hostí mala možnosť pozrieť si komentované ukážky z dvoch desiatok filmov, ktoré tento známy filmár vytvoril za posledné tri dekády. Skvelé zábery a príhody z nakrúcania prezentoval Pavol Barabáš, ktorý  sa naposledy vrátil zo 19-dňového splavu rieky Colorado v ikonickom Grand Canyon. Podujatím sprevádzala partnerka spoločnosti Grant Thornton Silvia Hallová.

GT Cocktail je pravidelné podujatie poradenskej spoločnosti Grant Thornton, ktorým sa spoločnosť snaží reagovať na aktuálne témy a podnety a vytvárať príležitosti na diskusiu medzi zamestnancami, obchodnými partnermi a hosťami. Podujatie organizuje Grant Thornton na pravidelnej báze od roku 2019. V dôsledku pandémie sa GT Cocktail posledné dva roky nemohol uskutočniť a včerajšie podujatie bolo prvé po vyše dvoch rokoch.

O spoločnosti Grant Thornton

Poradenská spoločnosť Grant Thornton, ktorá vznikla v roku 1991, patrí medzi špičku poradenských firiem v oblasti daní, auditu, účtovných a outsourcingových služieb. Firma sa pripojila k sieti Grant Thornton v roku 1999 a pracuje pre stredné a veľké domáce a medzinárodné spoločnosti, pričom mnohé majú rakúske alebo nemecké korene. Vyše 70 profesionálov v bratislavskej kancelárii poskytuje služby viac než 700 klientom zo súkromného a verejného sektora, z ktorých mnoho patrí do rebríčka TOP 100 slovenských spoločností. Viac na www.grantthornton.sk

Informačný servis

Viac k témam: Grant Thornton, GT Cocktail, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Pavol Barabáš predstavil svoju tvorbu na podujatí GT Cocktail organizovanom poradenskou spoločnosťou Grant Thornton © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *