Primátorka Heneková sa na jeseň pokúsi obhájiť svoj post, chce aj naďalej posúvať Púchov dopredu

18.7.2022 (Webnoviny.sk) – Štrnásť týždňov pred jesennými komunálnymi voľbami oznámila svoj záujem pokračovať v primátorskej funkcii primátorka Púchova Katarína Heneková. Ako oznámila vo svojom statuse na sociálnej sieti, v najbližších dňoch bude spolu so svojím tímom zbierať v uliciach podpisy pre nezávislú kandidatúru.

„Za mnou je náročné obdobie, ktoré ma vycvičilo vo všetkých smeroch a naučilo reagovať na krízové situácie a riešiť akútne problémy aj bez pomoci štátu a bez akýchkoľvek príprav a špeciálnych školení. Chcela by som preto pokračovať v začatej práci a aj naďalej posúvať Púchov dopredu,” uviedla Heneková.

Heneková je v primátorskej funkcii prvé volebné obdobie, v komunálnych voľbách pred štyrmi rokmi získala v konkurencii ďalších siedmich kandidátov 28 percent hlasov a na primátorskej stoličke vystriedala svojho manžela Rastislava.

Viac k témam: Kandidát na primátora, Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátorka Heneková sa na jeseň pokúsi obhájiť svoj post, chce aj naďalej posúvať Púchov dopredu © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.